Į PRADŽIĄAKCIJOSKONTAKTAI
Prekių katalogas
 
Nerūdijančio plieno baseinai
Gelžbetoniniai baseinai
Polipropileniniai baseinai
Kilnojami SPA masažiniai baseinai
 
KATALINA
LAGUNA
MARINA
WATERSPACE
VICTORIA
HONOLULU
ATLANTIS
AQUA
AQUA 8
ADVANCE 50
Stacionarūs SPA baseinai iš akrilo
 
JANETTE
OCTAVIA
VESTA
NATALIE
VICTORIA
CLASSIC
OLIVIA
SUNFLOWER
Betonuojami SPA baseinai
Medinio korpuso baseinai
 
WEVA
TROPIC
ODYSSEA
Baseinų vidaus įranga
Prekių krepšelis
Išsirinkta prekių: 0 (kiekis: 0)
Suma: 0.00 Lt
Plaukimo priešsrovė

 PLAUKIMO PRIEŠSROVĖ FASTLANE (ENDLESS POOLS)


Fastlane 6 -ių vandens purškimo intensyvumų intervalu nuo 0 iki 19 000 L/min. sukurs plačią ir tolygią plaukimo srovę bet kokiame baseine. Paversdamas bet kurį nedidelį baseiną nepriekaištingu plaukimo takeliu, šis įrenginys suteikia galimybę treniruotis ar tiesiog mėgautis kokybiška plaukimo patirtimi.

Fastlane yra dviejų tipų:

• Būsimiems baseinams – statybos metu Fastlane bus montuojamas tiesiai ant baseino sienos.
• Esamiems baseinams – Fastlane jau įrengtame baseine bus tvirtinamas ant baseino sienos viršaus.

Lauko basenams bus taikomas aplinkos veiksniams atsparus modelis.


KAIP FASTLANE VEIKIA

Visa sistema sudaryta iš dviejų pagrindinių dalių:
• Elektrinis hidraulinis kompresorius – spausdamas hidraulinį skystį sukuria spaudimą, kuris vamzdžiais perduodamas į plaukimo srovės bloką. Montuojamas baseino įrangos patalpoje.
• Plaukimo srovės blokas – hidraulinio spaudimo pagalba sukuria vandens srovę baseine. Montuojamas pasirinktoje baseino vietoje.

Įrangos patalpoje sumontuoto kompresoriaus pagalba, spaudžiant sistemoje esantį hidraulinį skystį, sukuriamas spaudimas, kuris perduodamas vamzdžiais į plaukimo srovės bloke esančią hermetizuotą nerūdijančio plieno hidraulinę turbiną, kuri suka 24 cm skersmens propelerį, taip sukurdama vandens srovę. Inovatoriška srovės paskirstymo sistema, esanti priešais turbiną, ištiesina ir sutolygina šią srovę, taip sukurdama nepriekaištingą plačią plaukimo srovę. Vandens kiekis, reikalingas plaukimo srovei sukurti, įsiurbiamas visomis kryptimis per apačioje įrengtas skylėtas nerūdijančio plieno plokštes.
Galingas 3,7 kW galios kompresorius paprastai įrengiamas kartu su viso baseino įranga tam, kad elektrinė dalis būtų atribota nuo baseino. Sistema užpildoma augalinio tipo hidrauliniu skysčiu, kuris pompuojamas į plaukimo srovės bloko turbiną, nuotolinio pultelio mygtukų pagalba didinamas arba mažinamas sistemoje esančio skysčio spaudimas, taip reguliuojant plaukimo srovės stiprumą.

FASTLANE NAUDOJIMAS
FASTLANE naudojimas itin paprastas ir patogus. Nuotolinio valdymo pultelio ON/OFF mygtuku srovė įjungiama arba išjungiama, Slower (lėčiau) ir Faster (greičiau) mygtukų pagalba reguliuojamas srovės stiprumas.
Įsitaisius priešais plaukimo srovės bloką tereikia nureguliuoti norimą stiprumą ir įjungus tiesiog įplaukti į srovę. Pavargus, tereikės pasroviui grįžti prie pultelio ir ją išjungti. Kai būsite vėl pasiruošęs, galite pradėti iš naujo, paspausdami ON/OFF mygtuką. Įjungtos plaukimo srovės stiprumas išliks toks pats, koks buvo nustatytas prieš ją išjungiant. Be to Fastlane sistemoje yra įmontuotas atsargai skirtas išjungimas, kuris po 30 min automatiškai išjungs srovę.
Tokio tipo plaukimo treniruotei, rekomenduojamas veidrodis, kuris bus pritvirtintas baseino dugne. Veidrodžio pagalba nepakeliant galvos, bus daug paprasčiau orientuotis palei plaukimo srovę.

FASTLANE VIETOS BASEINE PARINKIMASFastlane gali būti įrengiama bet kokio tipo baseine:  betoniniame, mūriniame, stiklo pluošto ar kitokiame, antžeminiame ar įleistame į žemę, jau esančiame ar dar tik planuojamame statyti. Užtenka 90cm gylio! Trumpiau tariant, jei baseinas yra pakankamai gilus, kad jame būtų galima plaukti, tai jame galima įrengti ir Fastlane.
Fastlane montavimas antžeminiame basene ganėtinai greitas ir nesudėtingas procesas. Plaukimo srovės bloką tereikia pritvirtinti prie jau esančio baseino krašto, vamzdžiais sujungti su hidrauliniu kompresorium ir srovė paruošta naudojimui.

Tvirtinamo prie sienos Fastlane būsimam baseinui įrengimas yra kur kas sudėtingesnis, todėl statybos metu reikalinga atitinkama montavimo specialistų kvalifikacija.

Reikėtų žinoti, kad Fastlane negali būti įrengiamas arčiau kaip 60cm nuo šoninių baseino sienų.
Taip pat, norint užtikrinti aukščiausią produkto veikimo efektyvumą, renkantis Fastlane vietą reiktų atsižvelgti į tai, kad priešinga baseino siena neturėtų būti arčiau kaip 3.5m.
 FASTLANE BŪSIMAM BASEINUI
Statybos metu, Fastlane plaukimo srovė bus montuojama tiesiai ant baseino sienos. Vamzdžiai, kuriais tiekiamas hidraulinis skystis, bus paslepiami baseino sienoje ir tęsiami po apdailinių grindų sluoksniu iki baseino įrangos kambario, kur bus prijungiami prie hidraulinio kompresoriaus.


 
FASTLANE MONTAVIMAS ANTŽEMINIAME BASEINE
Fastlane antžeminiams baseinams galima montuoti bet kuriuo metu. Vamzdžiai, kuriais cirkuliuoja hidraulinis skystis, bus pravedami ant grindų sluoksnio ir gali būti pridengiami, arba išardžius grindų sluoksnį slepiami po juo.
Lauko baseinams pritaikytas plaukimo srovės blokas yra pilnai apsaugotas nuo išorinių aplinkos veiksnių, todėl yra pilnai pritaikytas įrengti lauke. Tačiau, ruošiant baseiną žiemai, jis turi būti numontuotas ir įneštas į vidų.
Montuojant Fastlane jau įrengtame baseine, tvirtinimo vietoje baseino siena turi būti iš tvirtos medžiagos ir ne plonesnė nei 30cm, nes plaukimo srovės blokas bus tvirtinamas varžtais. Jei baseino siena toje vietoje kur bus montuojamas Fastlane neatitinka reikalavimų, ją galima sutvirtinti išliejant betoninį pagrindą. Įrengtas plaukimo srovės blokas bus išsikišęs 50cm į vandens pusę ir 45cm į išorę.