Į PRADŽIĄAKCIJOSKONTAKTAI
Prekių katalogas
 
SPA kapsulės
 
Kapsulė Spa Jet
Kapsulė Spa Oceana
Kapsulė SPA Feng Shui
Kaskadinis dušas
Vishy dušas
Šarko dušas
Šveicariškas dušas
Masažiniai PES paneliai
 
Masažinis panelis PES-15
Masažinis panelis PES-15-M
Masažinis panelis PES-9 Combi
Dušo sistema "Rain Forest Fantasy" Tropinė fantazija
Gultai/stalai įvyniojimui/procedūroms
Terapinės vonios
Prekių krepšelis
Išsirinkta prekių: 0 (kiekis: 0)
Suma: 0.00 Lt
Sveikatingumo ir grožio SPA kapsulės
 

*NAUJAS POŽIŪRIS * STULBINANTIS DIZAINAS * ORIGINALIOS FUNKCIJOS *

DERMALIFE  SPA KAPSULĖS –
naujos multisensorinės daugiafunkcinės svandens procedūrų sistemos

 Nuo seno garsaus Romos imperatoriaus Nerono šūkis “Sanitas Per Aqua” (SPA, kuris reiškia sveikata per vandenį) simbolizavo instinktyvų žmonių tikėjimą vandens gydomosiomis savybėmis ir neatpažįstama pasikeitimo jėga.
Dermalife grožio ir sveikatingumo SPA kapsulės yra universaliausia ir visa apimanti vandens procedūrų sistema, visiškai įkūnijanti SPA koncepciją.

ŠIOS KAPSULĖS PASIŽYMI:


SPA JET


 

Gamintojas: Wellspa
Dydis: 900 mm x 1050/2450 mm x 2300 mm
Plačiau apie Spa Jet...
 


 SPA OCEANAGamintojas: Wellspa
Dydis: 900 mm x 1050/2450 mm x 2300 mm
Pačiau apie Spa Oceana...


SPA FENG SHUI

 

Gamintojas: Wellspa
Dydis: 900 mm x 1050/2450 mm x 2300 mm 
Plačiau apie Feng Shui...

- Hydrofusionprasilaužimo koncepcija, t.y. garų ir infraraudonųjų spindulių kaitros kombinacija, giliai įsiskverbiant įodos sluoksnius. Abi šios natūralios energijos gali būti naudojamos individualiai arba vienu metu taip, kad kylant kūno temperatūrai oda prakaituotų, o aplinkos temperatūra išliktų nekintanti ( emo genezė). Tai padidina dezinfekavimą, detoksikaciją bei deguonies tiekimą į kraują, audinius. Šio proceso rezultatas – odos maitinimas ir jėgų atstatymas.

- Garai – drėgnas karštis yra švelnesnis kūnui nei sausas, kadangi jis suminkština odą, atidaro poras, stimuliuoja kvėpavimą ir skatina toksinų šalinimą iš organizmo.

- Infraraudonieji spinduliai – moksliniai tyrimai rodo, kas infraraudonieji spinduliai įsiskverbia į odos sluoksnius giliau nei bet kuris kitas šilumos šaltinis. Galutinis rezultatas - pakeliama kūno temperatūra bei padidinama kraujo ir limfos cirkuliacija.

- Aromaterapija – šioje kapsulėje yra automatinė aromaterapijos sistema. Sklindantys aromatai stimuliuoja kūną per uoslės receptorius ir odą.

- Chromoterapija – šiuolaikinė skaitmeninė apšvietimo technologija sukuria sodrų spalvotą apšvietimą. Kiekvienai procedūrai yra naudojama skirtingų spalvų kombinacija, sudaryta iš atitinkamų spalvų spektro. Tai sustiprina jausmus nuo nusiraminimo iki balanso ir energijos suteikimo.

- Vitaminų mineralų sistema – paruoštos medžiagos, tokios kaip vitaminai ir mineralai nukreipiami į rūko srautą, leidžianti odai įsisavinti antioksidantus, vitaminus ir mineralus. Rūko sistemos poveikis yra toks pat kaip ir mineralinių srovių vonių.

- 360 (laipsnių) Vichy dušo sistema – šiuolaikinę Vichy dušo sistemą sudaro 10 purkštukų viršuje ir 10 apačioje kartu su reguliuojama purškimo kryptimi atpalaiduojančiam masažui atlikti. Taip pat yra 2 pėdų masažo purkštukai.

- Vibruojantis masažo gultas – siekiant harmonijos, ji apjungia darbui vienu metu visas kūno sistemas. Ergonomiškai sukonstruotą lovą charakterizuoja kūno supimas, kurį atlieka patentuota masažo vibracijos sistema, nepertraukiamai vibruojanti ir pulsuojanti bei stimuliuojanti fiziologinę kūno sistemą.

- Muzikos terapija – švelni muzika, apjungianti visas funkcijas, sklindanti iš 150W vandeniui atsparaus garsiakalbio arba ausinių, leidžia pajusti dar didesnį atsipalaidavimą ir ramybę. Pagal poreikį yra galimybė žiūrėti įvairaus formato filmus per skystųjų kristalų 14 cm monitorių.

- Vėsus oras į veidą – norimo intensyvumo gaivinantis oras nukreipiamas į veidą. Tai leidžia maloniau jaustis kapsulėje.

- 10+1 programos – svorio mažinimo, toksinų šalinimo, streso mažinimo, odos jauninimo, skausmo mažinimo, celiulito profilaktika, tonizuojanti Escape programa, meditacija ir miego profilaktika, kūno įvyniojimas, Kneipo procedūra „Karštis-šaltis“, individuali programa (pagal kliento poreikį). Taip pat joje galima daryti pylingus, kūno puoselėjimo procedūras, įvairius įvyniojimus ir pan.
Plačiau apie programas...

- Masažinė vonia – sveikatingumo ir grožoio kapsulės komplektacijoje SPA Oceana yra talpi 200 l vandens masažo vonia su 22 purkštukais vandens ir oro masažui, povandeninis apšvietimas. Joje galima pasirinkti vieną iš 4 skirtingų reguliuojamo intensyvumo hidroterapinių programų, taip pat atlikti povandeninį rankinį masažą (tik kapsulėje SPA OCEANA).

 SPA KAPSULIŲ TERAPINIS EFEKTAS:
- skatina raumenų atsipalaidavimą
- gerina sąnarių paslankumą
- gerina raumenų elastingumą
- suaktyvina kraujotaką
- greitina medžiagų apykaitą
- aktyvina vidaus organų veiklą
- mažina stresą
- subalansuoja organizmo rūgščių pusiausvyrą
- mažina cholesterolio kiekį kraujyje
- greitina ląstelių atsinaujinimo procesus
- greitina šlakų ir toksinų pasišalinimą iš organizmo
- gerina miegą
 
PRIVALUMAI:

- Šiuolaikiška daugiafunkcinė sistema, atitinkanti SPA koncepciją. 

- Daug programų viename. Klientui nereikia pirma eiti į dušą, po to į infraraudonųjų spindulių pirtį, į garų pirtį ir pan. - jis atsigula į kapsulę, ir joje viskas vienoje vietoje. Yra rankinis dušas + galimybė atlikti pylingą + klientą nuprausti + pasiūlyti kosmetinę priemonę + vieną iš pasirinktų programų + rankiniu dušu nuplauti kosmetinės priemonės liekanas po programos procedūros. Viskas, kad klientui būtų patogu ir jokių rūpesčių!

- Procedūros metu galimybė keisti nustatymus pagal kliento norą ir poreikį. Rūpestis kliento pojūčiais ir komfortabilumu!

- Dabar pati brangiausia prekė yra laikas. Kapsulėje kūno procedūrų metu veidas lieka atviras. Taupant kliento ir savo laiką tuo pačiu metu yra galimybė kartu daryti ir veido procedūras. Per tą patį laiką ir kūnas ir veidas!

- Po procedūrų kapsulėje, kūnas atsipalaidavęs, minkštas ir įšilęs. Nereikia tiek daug jėgų kūno masažui (kad įšildyti kūną) ir norimas rezultatas pasiekiamas be papildomų pastangų!

- Hydrofusion – vieningas garų ir infraraudonųjų spindulių energijos panaudojimas. Tai unikalu ir nauja!

- Kosmetinių priemonių sunaudojama 3 kartus mažiau. Jos geriau pasisavinamos, ilgiau juntamas poveikis kūnui.

- Yra laiko kontrolė, nereikia rūpintis procedūrų trukme. Po procedūros išsijungia pati.

- Lengvai valdoma, lengvai prižiūrima.

- Lengvai pajungiama, nereikalauja jokių ypatingų sąlygų.

- 2 metų garantija. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimai.
 

Turite klausimų?

[CONTACT_FORM]
 
Grįžti į SPA ĮRANGA...